Rolltop batoh z bavlny, recyklovaných plastů a korku "PONTICA backpack"

Kód: 10676
Značka: UlStO
4 990 Kč
Na dotaz

Batoh PONTICA je praktickým společníkem během náročných dnů. Pohodlně a bezpečně do něj můžete uložit svůj notebook, aniž byste se museli starat o další úložní prostor. Díky velkému objemu batohu do něj dáte téměř cokoliv. 

Odkládací kapsa na zip je umístěná na přední straně, takže můžete rychle přistupovat k menším věcem, které používáte často. Dvě další kapsy uvnitř batohu usnadňují třídění menších předmětů. Korková tkanina ve spodní části umožňuje pokládání batohu kamkoliv, přičemž se nemusíte obávat tekutin ani špíny - lehce se čistí a nezůstanou na ní žádné skvrny.

Výrobou tohoto produktu bylo zrecyklováno 25 plastových lahví.

 

Detaily produktu:

 • samostatný polstrovaný prostor pro notebook do velikosti 17 palců
 • 4 kapsy uvnitř + 1 skrytá kapsa na zip na přední straně batohu
 • variabilní objem: 19 -25 litrů
 • rychle a pohodlně nastavitelný uzávěr na háček
 • rozměry: výška 40 - 63 cm, šířka 30 cm, hloubka 14 cm
 • vyrobeno v Německu 

 

Materiály:

 • svršek: silné bavlněné plátno z recyklované bavlny, impregnované bez PFC, odpuzuje vodu
 • vnitřek: plsť vyrobená ze 100% recyklovaných plastových lahví (vyrobena v Itálii)
 • korkové dno odolné vůči vodě (korková tkanina vystužená textilním materiálem)
 • popruh Econyl® (recyklovaný mořský a průmyslový odpad), vyrobený v Německu
 • zip vyrobený v Německu, certifikovaný Oekotex®

 

Fotografie produktů jsou ilustrační. Korek, se kterým značka UlStO pracuje, je přírodním materiálem a má specifickou strukturu. Každý kus se může lišit svým vzhledem a strukturou a každý z nich je jedinečný.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ulsto-518991_2048x2048

Značka UlStO se zaměřuje na udržitelnost a férovost v kombinaci s čistým designem a praktickými výrobky. To je také důvod, proč UlStO vyrábí produkty v krajině, kde byla založena (v regionu Erzgebirge v Německu - pouze jednu hodinu jízdy od sídla značky v Drážďanech). Výhodami lokální produkce jsou například: krátké přepravné vzdálenosti, osobní vztahy se zaměstnanci firmy, podpora lokální ekonomiky, ochrana životního prostředí a dále. O to vše a ještě mnohem víc v UlStO příkladně dbají.

Velký význam regionalitě přikládají i při výběru materiálů a snaží se, aby byl jejich původ co nejvíce lokální. Nejčastěji používané materiály, jako jsou plst z recyklovaných plastových lahví pochází z Itálie, korek z Portugalska a zipy jsou vyráběny přímo v Německu.

Produkty UlStO prezentují čistý design a udržitelný životní styl. Rostlinné a velmi odolné materiály jsou v Německu zpracovávány do jedinečných tašek a doplňků, do kterých jsme se zamilovali na první pohled. Odolnost a udržitelnost jsou těmi největšími prioritami. S praktickými společníky od UlStO si každý den do unáhleného světa berete s sebou alespoň malý kousek přírody - "cork to carry"!