ADRA Pomoc v Bangladéši "Oblečení a obuv pro sirotka"

Šaty dělaj člověka, to je pravda odvěká! Ale bangladéšským sirotkům je už rodiče nekoupí. Kupte mu je Vy. Boty a oblečení pro sirotka na 1 rok.

Jak to funguje?

Při tvorbě objednávky máte možnost objednat si i darovací certifikát, a to buď v elektronické nebo tištěné podobě. Pokud si přejete certifikát někomu darovat, napište prosím do poznámky, na jaké jméno máme certifikát vystavit. Samozřejmě Vám certifikát rádi zašleme i prázdný, budete-li si to přát. Finanční prostředky jsou po přijetí přeúčtovány do rozpočtu konkrétních projektů. Tak je zajištěno, že peníze budou využity jenom v rámci projektu, ke kterému se nakoupená položka váže.

O naší pomoci v Bangladéši

Program BanglaKids vznikl v roce 1999 a neustále se rozrůstá. Smyslem programu je zajistit vzdělání bangladéšským dětem, které pocházejí z chudých poměrů a bez cizí pomoci by si vzdělání nemohly dovolit. Dlouhodobým cílem programu BanglaKids a projektu Čalantika je podpora škol a místních komunit tak, aby se stávaly soběstačnějšími a méně závislými na vnější pomoci.


  • Skladem
525 Kč
Kategorie: Dárky, které pomáhají
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ADRA (Adventist Development and Relief Agency) je mezinárodní humanitární organizace poskytující pomoc lidem v nouzi. ADRA Česká republika je součástí mezinárodní sítě organizací ADRA, které působí ve více než 130 zemích světa. V České republice pracujeme od roku 1992.

Poslání organizace ADRA 

Posláním ADRA Česká republika je pomáhat lidem, jejichž život nebo majetek je ohrožen, žijí v osamění, chudobě a nouzi nebo jejichž základní lidská práva a svobody nejsou respektovány. Usilujeme o dosažení reálné, pozitivní a udržitelné změny v jejich životech. Pomáháme lidem bez rozdílu rasy, pohlaví a vyznání.

 
Tento web používá soubory cookie v souladu s ochranou osobních údajů. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.