ADRA Pomoc v ČR "Výlet do zoo nebo desková hra"

Výlet do zoo, návštěva divadla či odpolední hra deskovek… Tyto běžné věci jsou pro seniory upoutané na vozíček nebo děti z dětských domovů naprostou vzácností. Chvíle prožité aktivně ve společnosti našeho dobrovolníka jim dodají novou energii. Přispějte na cestovné, vstupné, pomůcky na kreativní dílny a hry pro děti či speciální křížovky pro seniory.

Jak to funguje?

Při tvorbě objednávky máte možnost objednat si i darovací certifikát, a to buď v elektronické nebo tištěné podobě. Pokud si přejete certifikát někomu darovat, napište prosím do poznámky, na jaké jméno máme certifikát vystavit. Samozřejmě Vám certifikát rádi zašleme i prázdný, budete-li si to přát. Finanční prostředky jsou po přijetí přeúčtovány do rozpočtu konkrétních projektů. Tak je zajištěno, že peníze budou využity jenom v rámci projektu, ke kterému se nakoupená položka váže.

O naší pomoci v České republice

V Česku provozujeme 15 dobrovolnických center po celé republice. Cílem dobrovolnických center organizace ADRA je propojovat svět lidí, kteří chtějí pomáhat, se světem lidí, kteří pomoc potřebují. Přes 2500 dlouhodobých dobrovolníků přináší radost a novou naději do života seniorům, zdravotně postiženým osobám, osamělým a nemocným nebo sociálně znevýhodněným dětem. Docházejí za nimi pravidelně do nemocnic, domovů pro seniory, dětských domovů, ústavů sociální péče, hospiců a věnují jim to nejcennější – svůj čas. Přispějte na to, abychom mohli dětem, seniorům a dalším našim klientům poskytnout pestrý a obohacující program.


  • Skladem
600 Kč
Kategorie: Dárky, které pomáhají
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ADRA (Adventist Development and Relief Agency) je mezinárodní humanitární organizace poskytující pomoc lidem v nouzi. ADRA Česká republika je součástí mezinárodní sítě organizací ADRA, které působí ve více než 130 zemích světa. V České republice pracujeme od roku 1992.

Poslání organizace ADRA 

Posláním ADRA Česká republika je pomáhat lidem, jejichž život nebo majetek je ohrožen, žijí v osamění, chudobě a nouzi nebo jejichž základní lidská práva a svobody nejsou respektovány. Usilujeme o dosažení reálné, pozitivní a udržitelné změny v jejich životech. Pomáháme lidem bez rozdílu rasy, pohlaví a vyznání.

 
Tento web používá soubory cookie v souladu s ochranou osobních údajů. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.