Jogamatka Dhaara: Korková podložka. Neklouzavá podložka na jógu

9281/3
  • 1 z 3

Eko podložka na jógu

Korková eko podložka díky pórovitému přírodnímu povrchu z kaučuku zabraňuje klouzání zpocených rukou a hodí se pro středně dynamické i mírné formy jógy. Zároveň krásně přilne k podlaze, je úžasně měkká a voní po korku. Jedinečný kousek pro všechny, kteří se chtějí během praxe naladit na sílu přírody i vlastní přirozenou podstatu, která je zdrojem samoléčivých procesů.

Materiál: přírodní korek a přírodní kaučuk

Rozměry: 183 x 61 cm

Tloušťka: 3,5 mm

Hmotnost: 1,8 kg 

 

Skvělé protiskluzové a absorpční vlastnosti. Součástí pásek na přenášení. Určena pro středně dynamické a mírné formy jógy. Navrženo jogíny v Brně.

 


1 590 Kč
Kategorie: Ekologické karimatky na jógu

Zvolte variantu

  • Tloušťka: 3,5 mm
    • Kód: 9281/3 |
    • Skladem (1 ks)
    1 590 Kč
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

KDO STOJÍ ZA ZNAČKOU DHAARA?

Já, Jana. Žiju jógou, mám ráda pohyb a baví mě design. Během osobní praxe a lektorování jógy mi pod rukama prošlo hooodně jogamatek, jenže žádná z nich neměla ten správný šmrnc. Některé klouzaly, jiné lepily, smrděly, případně se po půl roce začaly drolit a rozkládat. Prostě děs a hrůza. Měnit jogamatku každý rok přírodě fakt nepomáhá.

Proto jsem se rozhodla, že to tak nenechám. První kolekce krásných, ekologických a zároveň funkčních jóga podložek byla zanedlouho za pomoci mého úžasného muže na světě.

Co se týče původu zboží, nejsme zatím úplně lokální. Podložky se vyrábějí z kvalitního přírodního kaučuku z jižní Asie a kvůli zkušenostem se zpracováním bez toxických látek a lepidel spolupracujeme s místním certifikovaným výrobcem po stránce kvality materiálů i přístupu k životnímu prostředí, který dodržuje i zásady férového přístupu k zaměstnancům. Vize je taková, že bychom časem úplně přesunuli výrobu do českého pohraničí a oživili některou z opuštěných sudetských továren, ale na to zatím nemáme dostatečnou kapacitu. Alespoň tedy emise spojené s dopravou do ČR karmicky kompenzujeme pravidelnými příspěvky Člověku v tísni.

 
Tento web používá soubory cookie v souladu s ochranou osobních údajů. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.