Pouzdro na brýle z korku "MACRO natural"

Kód: 994/S105
Značka: UlStO
750 Kč
Skladem

 

Sklopné pouzdro MACRO vyrobené z korku spolehlivě ochrání vaše brýle před poškozením a navíc díky svému vzhledu vždycky upoutá pozornost. Při používání brýlí lze pouzdro bez problémů složit a ušetřit tak místo v tašce.

Díky voděodpudivému korkovému dnu lze nečistoty a tekutiny z povrchu lehce otřít.

 

Detaily produktu:

  • rozměry: výška 1,5-6 cm, šířka 16 cm, hloubka 6,5 cm
  • vyrobeno z korku (pružná voděodpudivá korková tkanina)
  • vyrobeno v Německu 

 

Fotografie produktů jsou ilustrační. Korek, se kterým značka UlStO pracuje, je přírodním materiálem a má specifickou strukturu. Každý kus se může lišit svým vzhledem a strukturou a každý z nich je jedinečný.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ulsto-518991_2048x2048

Značka UlStO se zaměřuje na udržitelnost a férovost v kombinaci s čistým designem a praktickými výrobky. To je také důvod, proč UlStO vyrábí produkty v krajině, kde byla založena (v regionu Erzgebirge v Německu - pouze jednu hodinu jízdy od sídla značky v Drážďanech). Výhodami lokální produkce jsou například: krátké přepravné vzdálenosti, osobní vztahy se zaměstnanci firmy, podpora lokální ekonomiky, ochrana životního prostředí a dále. O to vše a ještě mnohem víc v UlStO příkladně dbají.

Velký význam regionalitě přikládají i při výběru materiálů a snaží se, aby byl jejich původ co nejvíce lokální. Nejčastěji používané materiály, jako jsou plst z recyklovaných plastových lahví pochází z Itálie, korek z Portugalska a zipy jsou vyráběny přímo v Německu.

Produkty UlStO prezentují čistý design a udržitelný životní styl. Rostlinné a velmi odolné materiály jsou v Německu zpracovávány do jedinečných tašek a doplňků, do kterých jsme se zamilovali na první pohled. Odolnost a udržitelnost jsou těmi největšími prioritami. S praktickými společníky od UlStO si každý den do unáhleného světa berete s sebou alespoň malý kousek přírody - "cork to carry"!