Objednávky přijaté a uhrazené do 18.12. stíháme přes Zásilkovnu doručit do Vánoc.✨

FOTOALBUM STŘEDNÍ - bílá

Kód: 994/S245
Značka: Papelote
559 Kč
Skladem

Chcete věnovat vzpomínky? Elegantní alternativa pro ty, kteří vědí, že na nejvzácnější okamžiky někdy digitální vzpomínky nestačí.

Album s pevnými dvoubarevnými deskami a harmonikou s 30 poli se navíc skvěle hodí na polaroidy. Fotky můžete vlepit třeba pomocí MT pásek, připsat lokace či krátké komentáře a dárek může do světa nebo do vaší knihovny, kde bude hmatatelnou připomínkou společných chvil a nevšedních okamžiků.

  • Formát: 19,5 x 19,5 cm
  • Počet polí: 30
  • Ekologie: desky jsou vyrobeny z materici – ekologicky šetrného papíru z recyklovaných vláken, bavlny a celulózy

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

papelote – papír tělem i duší

Papelote je papírnictví, které tu dosud nebylo. Ukazuje papír jako materiál s dlouhou a bohatou historií. Vypráví jeho příběh. Snaží se využít širokých možností, které stále nabízí, a probudit v lidech zájemo jeho kvality.

Naším cílem je především oživit a zkvalitnit stávající úroveň výrobků z papíru a nabídnout alternativy k současné produkci. Snažíme se vytvářet sortiment v takové šíři, aby v něm každý nalezl výrobky odpovídající jeho možnostem, které budou funkční, jednoduché a přitom originální a hravé.

Při navrhování výrobků klademe důraz především na estetickou úroveň, kvalitu zpracování a funkčnost. Neméně důležitá je pro nás volba materiálů. Naše výrobky jsou z ekologicky šetrných materiálů. Používáme kvalitní recyklované a certifikované papíry, 100% vlněnou plsť či tyvek, recyklovatelný materiál na pomezí papíru, textilie a fólie.

Důležité je pro nás také řemeslné zpracování a lokální výroba – výrobky vznikají v Čechách, limitované edice přímo v dílně papelote, běžné produkty pak v partnerské tiskárně a šicí dílně. Pokud to jde, dáváme přednost místním materiálům, ne vždy je bohužel nabídka dostačující. V takovém případě oslovujeme dodavatele z Evropy.

ruce_odrezkyLR