BELOVED Guasha - Peříčkový achát

Kód: 994/S516
Značka: BELOVED
399 Kč
Skladem

Holistická pomůcka Guasha vycházející z TČM k masáži těla i obličeje. Vytvořte si vlastní rituál krásy pomocí luxusní destičky na masáž obličeje Guasha.

Guasha je jedinečná, účinky obličejové masáže se dostavují téměř okamžitě – pleť je bezprostředně po jejím provedení vypnutá a svěží, otoky kolem očí a na tvářích mizí. Z dlouhodobého hlediska přispívají masáže guashou k celkovému omlazení, k odstranění otoků a redukci tuku například pod bradou či na tvářích.

Všechny BELOVED guashe a facerollery jsou ručně vyrobené a 100% pravé. Kameny pochází z Afriky a Jižní Ameriky (kupovány na mezinárodních burzách). Každý kámen je odlišný, proto výsledný produkt se může lišit od produktových fotografií.

ÚČINKY ACHÁTU - Pomáhá očistit lymfatický systém, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a napomáhá jejich léčbě. 

Guasha kámen - CO DOKÁŽE? 

  • rozproudí krevní oběh a stagnující krev (věděli jste, že máme mnohém hustší krev než naši prarodiče?)
  • rozproudí lymfu - narozdíl od krve, kterou pumpuje srdce, lymfa nemá žádný motor. Sebepomoc je tedy v tomto případě velmi důležitá
  • zvyšuje mikrocirkulaci až o 400%
  • nažene kyslík do tkání a kde je kyslík, tam je život
  • zbaví svaly myalgií  (bolesti svalů)- zvlášť příjemné na ramenou, v oblasti čelisti a obočí
  • obnovuje kontury obličeje - velká část lidi má otok kolem kontur obličeje a myslí si, že je to tuk. Ve skutečnosti je to stagnující míza a ucpané lymfatické uzliny, jejichž velký počet se nachází na krku a podél čelisti.
  • zbavuje obličej jemných vrásek, rozzáří obličej

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ:
Před masáží si vždy umyjte ruce a odličte se. Po masáži omyjte svou guasha pod proudem teplé vody, případně použijte i jemný mýdlový roztok.

Na očištěnou pleť naneste oblíbený olej nebo mastnější krém (guasha musí po kůži klouzat). Začnete s masáží. Pokud vás některá místa bolí - uvolněte tlak ale věnujte se tomuto místu i nadále, dokud bolest nezačne odcházet. 

Lymfatický systém se nachází pod tenkou vrstvou kůže. Pokud chceme pleť rozjasnit a zbavit nahromaděné tekutiny, tak jen VELMI jemným tlakem posouváme mízu do lymfatických uzlin. Můžete mít pocit, že vlastně nic neděláte. Doopravdy ale děláte strašně moc, věřte nám!

Tlak přidáváme v případě, kdy chceme rozmasírovat a uvolnit svalové napětí, zbavit se bloků a tenze, posílit svalstvo, zbavit se vrásek. Ale vždy jen tak, aby nám to bylo příjemné a hlavně, vždy až po pár jemných tazích.

Guasha je mnohém víc než estetická záležitost, je to ozdravovací pomůcka a podle toho bysme k ní měli přistupovat. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: