Týdenní plánovací diář "Universal A5" (šedý)

Kód: 9938
Značka: Papelote
219 Kč
Skladem

S týdenním diářem bez dat můžete svůj rok začít kdykoliv.

  • Formát: A5
  • Počet listů: 32
  • Vychytávky: týden na stránku, místo na poznámky, děrování pro uchycení do desek
  • Tip: Diář bez dat můžete začít používat kdykoliv – skvěle tedy poslouží i jako školní diář!
  • Zajímavost: děrování umožní i uchycení do kroužkových desek
  • Papír: hladký papír ze šetrného lesního hospodářství, vhodný pro psaní perem, tužkou i propiskou

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

papelote – papír tělem i duší

Papelote je papírnictví, které tu dosud nebylo. Ukazuje papír jako materiál s dlouhou a bohatou historií. Vypráví jeho příběh. Snaží se využít širokých možností, které stále nabízí, a probudit v lidech zájemo jeho kvality.

Naším cílem je především oživit a zkvalitnit stávající úroveň výrobků z papíru a nabídnout alternativy k současné produkci. Snažíme se vytvářet sortiment v takové šíři, aby v něm každý nalezl výrobky odpovídající jeho možnostem, které budou funkční, jednoduché a přitom originální a hravé.

Při navrhování výrobků klademe důraz především na estetickou úroveň, kvalitu zpracování a funkčnost. Neméně důležitá je pro nás volba materiálů. Naše výrobky jsou z ekologicky šetrných materiálů. Používáme kvalitní recyklované a certifikované papíry, 100% vlněnou plsť či tyvek, recyklovatelný materiál na pomezí papíru, textilie a fólie.

Důležité je pro nás také řemeslné zpracování a lokální výroba – výrobky vznikají v Čechách, limitované edice přímo v dílně papelote, běžné produkty pak v partnerské tiskárně a šicí dílně. Pokud to jde, dáváme přednost místním materiálům, ne vždy je bohužel nabídka dostačující. V takovém případě oslovujeme dodavatele z Evropy.

ruce_odrezkyLR