Zápisník "Deník pěstitele pokojovek" - hnědá

Kód: 994/S574
Značka: Papelote
179 Kč
Skladem

Sešit se samolepkami pro milovníky zeleně. Je pro vás každá pokojovka tak trochu člen rodiny? Vytvořte si deník pěstitele a dopřejte své domácí džungli pravidelnou péči. Ikonky znázorní, co která pokojovka potřebuje ke svému životu, zaznamenat ale můžete i její příběh nebo to, jak u vás prospívá…

  • barva sešitu: hnědá
  • formát: B6 (18.5 × 13.5 cm, menší A5)
  • počet listů: 40
  • zajímavost: Aršík obsahuje i samolepky s úkoly, které přicházejí jen jednou za čas – ty si nalepte do diáře, ať nezmeškáte tu správnou chvíli…

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

papelote – papír tělem i duší

Papelote je papírnictví, které tu dosud nebylo. Ukazuje papír jako materiál s dlouhou a bohatou historií. Vypráví jeho příběh. Snaží se využít širokých možností, které stále nabízí, a probudit v lidech zájemo jeho kvality.

Naším cílem je především oživit a zkvalitnit stávající úroveň výrobků z papíru a nabídnout alternativy k současné produkci. Snažíme se vytvářet sortiment v takové šíři, aby v něm každý nalezl výrobky odpovídající jeho možnostem, které budou funkční, jednoduché a přitom originální a hravé.

Při navrhování výrobků klademe důraz především na estetickou úroveň, kvalitu zpracování a funkčnost. Neméně důležitá je pro nás volba materiálů. Naše výrobky jsou z ekologicky šetrných materiálů. Používáme kvalitní recyklované a certifikované papíry, 100% vlněnou plsť či tyvek, recyklovatelný materiál na pomezí papíru, textilie a fólie.

Důležité je pro nás také řemeslné zpracování a lokální výroba – výrobky vznikají v Čechách, limitované edice přímo v dílně papelote, běžné produkty pak v partnerské tiskárně a šicí dílně. Pokud to jde, dáváme přednost místním materiálům, ne vždy je bohužel nabídka dostačující. V takovém případě oslovujeme dodavatele z Evropy.

ruce_odrezkyLR