Týdenní diář 2019 Vega M - černý

5418

Vylepšená verze loňské novinky z  tzv. veganské kůže - odolného, pratelného, kůži podobného materiálu, který je ale vyroben z celulózy. Diář je tedy 100% veganský, chráněný obalem, který vydrží víc než jednu sezónu, a díky metalické ražbě také velmi elegantní. 

Obal ukrývá blok diáře s otevřenou šitou vazbou, jeho chlopeň pak trojici fotografií Filipa Šacha použitelných jako přání, komplimentka či třeba záložka. Až je všechny rozdáte, můžete se těšit kukátkovým pohledem na vlastní fotky či cokoli jiného, co si do chlopně schováte.

Všitá záložka zachová přehled, týdenní kalendárium s horizontálním rozvrhem poskytne dostatek prostoru na denní záznamy i místo na poznámky.

Po vyprání na 30° vynikne kůži podobná struktura materiálu.

Kvalitní papír gramáže 100g/m2 pochází ze skandinávské papírny Arctic paper, splňující nejvyšší ekologické standardy.

rozměr: 13 x 18 cm (menší A5)

kalendárium: týdenní


  • Na objednání (zpravidla 1- 3 týdny)
520 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika a lifestyle
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

papelote – papír tělem i duší

Papelote je papírnictví, které tu dosud nebylo. Ukazuje papír jako materiál s dlouhou a bohatou historií. Vypráví jeho příběh. Snaží se využít širokých možností, které stále nabízí, a probudit v lidech zájemo jeho kvality.

Naším cílem je především oživit a zkvalitnit stávající úroveň výrobků z papíru a nabídnout alternativy k současné produkci. Snažíme se vytvářet sortiment v takové šíři, aby v něm každý nalezl výrobky odpovídající jeho možnostem, které budou funkční, jednoduché a přitom originální a hravé.

Při navrhování výrobků klademe důraz především na estetickou úroveň, kvalitu zpracování a funkčnost. Neméně důležitá je pro nás volba materiálů. Naše výrobky jsou z ekologicky šetrných materiálů. Používáme kvalitní recyklované a certifikované papíry, 100% vlněnou plsť či tyvek, recyklovatelný materiál na pomezí papíru, textilie a fólie.

Důležité je pro nás také řemeslné zpracování a lokální výroba – výrobky vznikají v Čechách, limitované edice přímo v dílně papelote, běžné produkty pak v partnerské tiskárně a šicí dílně. Pokud to jde, dáváme přednost místním materiálům, ne vždy je bohužel nabídka dostačující. V takovém případě oslovujeme dodavatele z Evropy.

ruce_odrezkyLR

 
Tento web používá soubory cookie v souladu s ochranou osobních údajů. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.