OnlyEco Gel na ruce s antibakteriálními účinky (50 ml)

Kód: 11078
Značka: OnlyEco
115 Kč
Skladem

Z 98 % přírodní. Jeho základem je alkohol (70%), který působí jako účinná dezinfekce s antibakteriálními, antivirovými a protiplísňovými schopnostmi. Gel je doplněný o aloe vera a glycerin, které brání citlivou kůži před vysušením a podrážděním

Složení: Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Triethanolamine, Carbomer, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Parfum, Citral, Limonene.

Alkohol vyniká svými antimikrobiálními vlastnostmi. Ve správném procentuálním zastoupení hubí veškeré mikroorganismy jako jsou bakterie, viry či houby. Aby tyto vlastnosti alkohol dodržel, jeho obsah v hotovém výrobku musí být podle usnesení CDC (Centra pro kontrolu a prevenci nemocí) vyšší než 60 %. Gel na mytí rukou od OnlyEco přitom obsahuje 70 % alkoholu. Gel OnlyEco obsahuje celých 98 % přírodních látek, ale zabloudila do něj také látka Triethanolamin. TEA se v konvenčních kosmetických produktech vyskytuje běžně, ačkoliv bývá za určitých podmínek spojovaná s dráždivostí a toxicitou. V gelu OnlyEco je obsažena pouze v koncentraci 0,11 %. Bezpečnost gelu náš dodavatel Econea pečlivě prověřil a v porovnání s konvenčními dezinfekčními prostředky je jeho složení stále výrazně šetrnější. 

Co s obaly: Prázdný obal recyklujte v kontejneru na plast.
Materiál obalu: Tuba z recyklovatelného plastu
Objem: 50 ml
Podíl přírodních surovin: 98 %
Původ vůně: syntetický
VAROVÁNÍ: Hořlavý výrobek. Vyvarujte se kontaktu s očima. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Obsahuje ethylalkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Země původu: Vyrobeno v Polsku

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
OnlyEco

Za značkou OnlyBio & OnlyEco stojí polská firma Laboratorium Naturella. Maximální profesionalita a neustálé vzdělávání se ve svém oboru jsou vepsány hluboko v její DNA. Je totiž zároveň biotechnologickou laboratoří, která se zabývá vývojem a výzkumem. Pečlivě vyvíjí a vyrábí přírodní kosmetiku pro péči o tělo a vlasy dětí i dospělých (OnlyBio) a šetrné a precizní čistící prostředky do domácnosti (OnlyEco). 

U všech produktů garantuje obsah minimálně 99 % čistě přírodních surovin. Ty také z velké míry pochází z lokálních zdrojů. Obě produktové řady se pyšní certifikací EcoCert Natural Detergent a zakládají si na unikátní technologii biorafinace surfaktinu z řepky, která vrací použité zdroje zpět do oběhu.