Dámské šedé tričko z biobavlny "BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE" rollup rukáv

Kód: 12543/L
Značka: GAMECHANGERS
720 Kč
Skladem
Varianta

Gándhího výrok "Buď tou změnou, kterou chceš vidět ve světě", patří mezi moje nejoblíbenější citáty. Je dobré si tuto moudrou větu dnes a denně připomínat. 

Materiál: 100% biobavlna (GOTS certifikace) 

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

gamechangers-logo

GAMECHANGERS je nová etická značka, kterou v roce 2019 založila Olga Garajová - majitelka EtikButiku. A to jsem já - stejná osoba, co vybírá produkty, zadává je na e-shop a píše k nim popisky :-) Takže tento popisek bude tedy trochu jiný, osobní!

Je to tady, plním si sen! Od malička mám slabost pro psané slovo. Nejenom čtení knížek, psaní zápisků, ale také různé citáty a nápisy všude, kde to je možné, mě provází od nepaměti. Věřím, že slovo má moc a když něco napíšeme, tak se to postupně zhmotňuje. Psané slovo může motivovat, může vzbudit zájem, může zpříjemnit den, někoho rozesmát, někoho možná donutit k zamyšlení... a to není málo! 

Proč právě GAMECHANGERS? Protože si myslím, že svět tak jak je teď, není úplně v pořádku. Potřebujeme změnu - změnit pravidla hry. K naší matičce Zemi se chovat jinak. Bylo by krásné, pokud by pravidla hry byla nastavena již od zákonodárců ohleduplně k naší planetě. Ale nežijeme v ideálním světě, a tak by se o tuto změnu měl snažit i každý jeden jednotlivec. Protože každý jeden člověk má moc něco změnit, už například jenom tím, co nakupuje a jaké věci podporuje. Všichni jsme zodpovědní za naši planetu, všichni můžeme měnit pravidla hry, všichni jsme GAMECHANGERS (i když někteří si to ještě neuvědomují a nekonají tak).

Potisknuté tričko nebo taška sice nespasí svět, ale věřím, že může motivovat a každý den nám připomínat to, co je podstatné. Textil je z biobavlny nebo recyklované bavlny a je vyroben za férových podmínek (dodavatelé Stanley Stella a Earth Positive). Certifikovaný organický (GOTS) potisk zrealizovala slovenská firma MerchYou, takže i výsledné potištěné tričko má GOTS certifikát. No a designy jsem si vymyslela za férových podmínek po nocích mezi kojením já :-) 

V říjnu 2019 světlo světa spatřil design "Be the change you want to see" a "TEAM EARTH" na 3 různých modelech triček (celkem jsem v první minikolekci vytvořila 5 různých triček). V online nabídce jsou i motivy, které ještě fyzicky neexistují, ale pokud se vám líbí, tak si je můžete předobjednat a termín dodání pak domluvíme:). 

Moc vám všem děkuji! Olga