Oboustranná plážová taška "STRATA Revisible Marine Stripes" z recyklovaných PET lahví

Kód: 994/S1312
Značka: Lefrik
1 390 Kč
Skladem

Strata Reversible je taška ve stylu shopper navržená z lehké látky, díky které je ideální pro cestování a dlouhé letní dny na pláži nebo u bazénu. Díky oboustranné funkci si můžete užívat dvě tašky v jednom. Jasná jednobarevná na jedné straně a vzorovaná na druhé.

Detaily produktu:

  • Materiál: Voděodolna OXFORD tkanina z recyklovaného plastu, bavlněné popruhy
  • Vyrobeno z 30 PET lahví 
  • rychle přístupná vnější kapsa (bez zapínáni)
  • bavlněné rukojeti
  • zapínání na magnet
  • Velikost: 40 x 36 x 12 cm 
  • Objem: 16 l
  • Hmotnost: 625 g 
  • ☂ Voděodolná
  • PETA Vegan approved

Péče: Odstraňte nečistoty a skvrny malým štětinovým kartáčkem nebo zubním kartáčkem spolu s jemným mýdlem a studenou vodou. Pracujte krouživými pohyby, jemně třete. V případě potřeby opakujte. Opláchněte studenou vodou a osušte na vzduchu.

V případě potřeby lze dát do pračky, vždy se studenou vodou a šetrným cyklem. Pokud se rozhodnete pro tuto metodu, doporučujeme použít mycí sáček Guppyffriend, aby se plastová mikrovlákna nedostala do potrubí a neskončila ve vodních tocích.

 

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lefrik

Založeno v Madridu. Od roku 2012

Lefrik je skupina jednotlivců, kteří jsou nadšení pro vizuální a sluchové umění a inspirováni způsobem, jakým se barvy a inovativní materiály dokáží propojit se smysly. Tuto vášeň začleňujeme do designu našich vysoce výkonných batohů, tašek a doplňků, které jsou vyrobeny z recyklovaných plastových lahví a jsou funkční i stylové.

Naše certifikace

Jsme vegani, Lefrik byl schválen jako vegan organizací na ochranu zvířat PETA.

Naše produkty jsou navrženy ve Španělsku a eticky vyráběny v Asii. Naše produkty vyrábíme v Asii, protože mají nejlepší techniky výroby polyesteru z recyklovaných PET plastových lahví.

Náš dodavatel tkanin nám poskytuje ty nejkvalitnější tkaniny certifikované Global Recycled Standard.

Naše dodavatelská továrna byla auditována společností SEDEX a splnila etické zásady SMETA 4.

 

S radostí oznamujeme, že od srpna 2020 jsme hrdými oficiálními členy 1% for the Planet – mimořádné globální sítě ekologických podniků a neziskových partnerů, kteří chtějí chránit budoucnost naší existence na planetě. To znamená, že budeme věnovat 1 % našich ročních příjmů fantastickým organizacím, které staví planetu na první místo.