Plátěná taška "BE THE CHANGE YOU WANT TO SEE"

Gándhího výrok "Buď tou změnou, kterou chceš vidět ve světě", patří mezi moje nejoblíbenější citáty. Je dobré si tuto moudrou větu dnes a denně připomínat. 

Materiál: 80% recyklovaná bavlna, 20% polyester (300 gsm)

Rozměry: 37cm x 43cm

 

Taška je ve výrobě a k odeslání bude připravená začátkem dubna 2020.


  • (> 5 ks) Skladem
250 Kč
Kategorie: Unisex
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

gamechangers-logo

GAMECHANGERS je nová etická značka, kterou v roce 2019 založila Olga Garajová - majitelka EtikButiku. A to jsem já - stejná osoba, co vybírá produkty, zadává je na e-shop a píše k nim popisky :-) Takže tento popisek bude tedy trochu jiný, osobní!

Je to tady, plním si sen! Od malička mám slabost pro psané slovo. Nejenom čtení knížek, psaní zápisků, ale také různé citáty a nápisy všude, kde to je možné, mě provází od nepaměti. Věřím, že slovo má moc a když něco napíšeme, tak se to postupně zhmotňuje. Psané slovo může motivovat, může vzbudit zájem, může zpříjemnit den, někoho rozesmát, někoho možná donutit k zamyšlení... a to není málo! 

Proč právě GAMECHANGERS? Protože si myslím, že svět tak jak je teď, není úplně v pořádku. Potřebujeme změnu - změnit pravidla hry. K naší matičce Zemi se chovat jinak. Bylo by krásné, pokud by pravidla hry byla nastavena již od zákonodárců ohleduplně k naší planetě. Ale nežijeme v ideálním světě, a tak by se o tuto změnu měl snažit i každý jeden jednotlivec. Protože každý jeden člověk má moc něco změnit, už například jenom tím, co nakupuje a jaké věci podporuje. Všichni jsme zodpovědní za naši planetu, všichni můžeme měnit pravidla hry, všichni jsme GAMECHANGERS (i když někteří si to ještě neuvědomují a nekonají tak).

Potisknuté tričko nebo taška sice nespasí svět, ale věřím, že může motivovat a každý den nám připomínat to, co je podstatné. Textil je z biobavlny nebo recyklované bavlny a je vyroben za férových podmínek (dodavatelé Stanley Stella a Earth Positive). Certifikovaný organický (GOTS) potisk zrealizovala slovenská firma MerchYou, takže i výsledné potištěné tričko má GOTS certifikát. No a designy jsem si vymyslela za férových podmínek po nocích mezi kojením já :-) 

V říjnu 2019 světlo světa spatřil design "Be the change you want to see" a "TEAM EARTH" na 3 různých modelech triček (celkem jsem v první minikolekci vytvořila 5 různých triček). V online nabídce jsou i motivy, které ještě fyzicky neexistují, ale pokud se vám líbí, tak si je můžete předobjednat a termín dodání pak domluvíme:). 

Moc vám všem děkuji! Olga  

 

 
Tento web používá soubory cookie v souladu s ochranou osobních údajů. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.