Peněženka z recyklovaných plastů z oceánu

994/S18
  • 1 z 2

První peněženka na světě vyrobená z plastu vyloveného z oceánu. Minimalistický design. Pohodlně do něj schováte Vaše kreditní karty, vizitky, bankovky i drobné.

Specifikace: vyrobeno z plastu z oceánu, 100% vodotěsný materiál, ultra lehký a minimalistický design, 2 roky záruka

Velikost: 8 x 10 x 12 cm 

Barva: černá

Každá peněženka je recyklovaný originál. Odchylky ve struktuře a barvě nejsou kvalitativní vady, ale vlastností materiálu.


  • (3 ks) Skladem
725 Kč
Kategorie: Unisex
Barva: Šedá
Pro koho: Ženy
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

GOT BAG - PRVNÍ BATOH VYROBENÝ Z PLASTU VYLOVENÉHO Z OCEÁNU

Ročně se do našich oceánů dostane asi 9 milionů tun plastů. Rostoucí množství plastového odpadu v oceánech vedlo v roce 2016 dva přátele k akci: založili GOT BAG. Jako mladý německý start-up vytvořili první batoh na světě vyrobený z plastů vylovených z oceánů. 

"Díky spojeným silám naší sítě rybářů, textilních pracovníků, designérů a techniků, nevládních organizací a milovníků oceánů jsme přesvědčeni, že je možné změnit svět k lepšímu. Věříme ve společné úsilí všech, kteří se podílejí na naší misi „CREATE AN IMPACT“ - vytvořit něco, co má pozitivní dopad na naši přírodu, lidi a naši planetu." 

 
Tento web používá soubory cookie v souladu s ochranou osobních údajů. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.