Malá kabelka z recyklovaných plastů a korku "CERRIS black/natural"

Kód: 994/S49
Značka: UlStO
1 490 Kč
Skladem

Malá kabelka CERRIS  je vhodným společníkem na každou příležitost a může být využita několika způsoby - jako crossbody kabelka, psaníčko, malý organizér do tašky nebo jako kosmetická taštička. S tímto pohodlným společníkem máte vše po ruce a připraveno.

Pokud se rozhodnete kabelku nosit na styl crossbody, je tady další skvělá zpráva - kabelka je oboustranná a tak si můžete vybrat, zda byste raději ukazovali světu stranu z recyklovaných plastů, nebo z korku :) Korkový popruh kabelky je možné snadno upravit na různou délku.

Výrobou tohoto produktu byly zrecyklovány 4 plastové lahve.

 

Detaily produktu:

  • rozměry: výška 19 cm, výška při složené kabelce 10 cm, šířka 23 cm
  • nastavitelný korkový popruh 100 - 130 cm
  • vyrobeno v Německu 

 

Materiály:

  • plsť vyrobená ze 100% recyklovaných plastových lahví (vyrobena v Itálii)
  • korkové dno odolné vůči vodě (korková tkanina vystužená textilním materiálem)
  • zip vyrobený v Německu, certifikovaný Oekotex®

 

Fotografie produktů jsou ilustrační. Korek, se kterým značka UlStO pracuje, je přírodním materiálem a má specifickou strukturu. Každý kus se může lišit svým vzhledem a strukturou a každý z nich je jedinečný.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ulsto-518991_2048x2048

Značka UlStO se zaměřuje na udržitelnost a férovost v kombinaci s čistým designem a praktickými výrobky. To je také důvod, proč UlStO vyrábí produkty v krajině, kde byla založena (v regionu Erzgebirge v Německu - pouze jednu hodinu jízdy od sídla značky v Drážďanech). Výhodami lokální produkce jsou například: krátké přepravné vzdálenosti, osobní vztahy se zaměstnanci firmy, podpora lokální ekonomiky, ochrana životního prostředí a dále. O to vše a ještě mnohem víc v UlStO příkladně dbají.

Velký význam regionalitě přikládají i při výběru materiálů a snaží se, aby byl jejich původ co nejvíce lokální. Nejčastěji používané materiály, jako jsou plst z recyklovaných plastových lahví pochází z Itálie, korek z Portugalska a zipy jsou vyráběny přímo v Německu.

Produkty UlStO prezentují čistý design a udržitelný životní styl. Rostlinné a velmi odolné materiály jsou v Německu zpracovávány do jedinečných tašek a doplňků, do kterých jsme se zamilovali na první pohled. Odolnost a udržitelnost jsou těmi největšími prioritami. S praktickými společníky od UlStO si každý den do unáhleného světa berete s sebou alespoň malý kousek přírody - "cork to carry"!