Dámská peněženka "Webber Small Black"

Kód: 7983
Značka: Matt & Nat
1 820 Kč
Skladem

Dámská veganská peněženka (Vintage kolekce)

Malá peněženka se zapínáním na zip a kapsou na mince na zadní straně. Na přední straně peněženky je štěrbinová kapsa na drobnosti.

Vnitřní část: 10 míst na karty, 2 přihrádky na účtenky, 2 štěrbinové kapsy 

Rozměry: 14,6 cm x 10,8 cm x 2,5 cm

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Veganská obuv a doplňky
Pro koho: Ženy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo_2

 

Značka Matt&Nat byla založena v roce 1995 v Montrealu. Název značky vychází ze slovního spojení MAT(T)ERIAL and NATURE, které prozrazuje její koncept respektu k životnímu prostředí. Jinými slovy se Matt&Nat snaží svou fiosofií o dosažení harmonie mezi užívanými materiály a jejich vlivy na přírodu kolem nás.

Matt&Nat se řídí jednoduchým mottem “Live beautifully” a oceňuje humanitu, kreativitu a pozitivní energii v nás. K hlavním hodnotám, kterými se značka řídí, patří sociální zodpovědnost, integrita, autentičnost a v neposlední řadě láska.

Matt&Nat patří k ikonickým ryze veganským značkám a tak v jejich produktech nenalezneme žádné materiály živočišného původu. Značka ke své výrobě používá veganskou kůži (mikrovlákna polyuretanu a polyvinylchlorid). Více přátelský k životnímu prostředí je polyuretan a proto je jeho použití upřednostněno tam, kde to jde. Značka také již několik let úspěšně experimentuje s recyklovanými a jinými eco-friendly materiály jako je např. korek, pryž, recyklované nylonky a kartonová lepenka. V poslední době značka představuje produkty vyráběné z recyklovaných pet lahví a pneumatik.

Matt&Nat vyrábí svoje produkty v Číně v pečlivě vybraných tovrárnách, které splňují nejvyšší standardy.