GUPPYFRIEND

GUPPYFRIEND Washing Bag Online Shop | STOP! Micro Waste – Guppyfriend Shop  | Europe | Global

Je zásadní zvyšovat povědomí o znečištění mikroplasty, ale zároveň potřebujeme pragmatická řešení. Firma GUPPYFRIEND propojuje inovativní nápady, jako je Guppyfriend Washing Bag, s výukou a firemními dialogy, aby šířila znalosti o (mikro) plastovém znečištění.

V ČEM JE VLASTNĚ PROBLÉM?

Mikrovlákna uvolněná z praní poškozují životní prostředí. S každým praním si nespočet plastových vláken ze syntetických textilií razí cestu z praček do řek a oceánů.

Zisky z prodeje pracího sáčku Guppyfriend jdou do organizace STOP! Micro Waste a do STOP! Akademie plastů ke zvýšení povědomí o (mikro) znečištění plasty a ke vzdělávání studentů, dospělých a průmyslových partnerů o tomto problému.

STOP! Micro Waste je nezisková iniciativa, jejímž cílem je prozkoumat a iniciovat nápady, jak se plastům vyhnout, nahradit je a znovu použít. Tuto iniciativu má na svědomí LANGBRETT, skupina surfařů a milovníků přírody.

Žádné produkty značky GUPPYFRIEND nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení