ON THE BOAT

Značka On the boat (dříve Meraki Prague) vznikla z lásky k odívání, planetě zemi a vědomého přístupu k životu. Založila ji Jana Horejšová.

On the boat jde cestou , na kterou se v posledních letech vydalo již spoustu organizací, společností a výrobců. Jde o způsob přemýšlení nad tím, jaký prospěch má  činnost, která nám přináší obživu nejen pro nás samotné, ale i pro ostatní a planetu zemi. Ta nám totiž tiše a pokorně  poskytuje  všechny zdroje pro naše projekty, pro náš komfort, pro život jaký známe.

Přichází doba, kdy se již velmi výrazně mluví o ekologické situaci a o tom  jak ji řešit.

Každý si dnes na nemalém trhu rozličných produktů může vybrat ten, který podporuje ochranu přírodních zdrojů.

Každý může sám u sebe, ve svém osobním prostoru začít měnit přístup a postoj . Protože doba je přesně ta, kdy se začínají dít změny k lepšímu.

Vše je se vším propojené a to v jakém stavu se nachází naše planeta,  je zrcadlo kolektivního vědomí mysli člověka.

On the boat trička svými nápisy často upozorňují na to, jak moc je důležitá otevřená mysl, láska a pokora k životu v každém okamžiku. Udržet si tento stav vědomí v záplavě informačního smogu a přesně mířené  reklamě v dnešní době je velmi náročná. A proto věříme, že Vám Meraki trička pomohou udržet si bdělost a pohodu vždy,  když je budete mít na sobě.

Každé prodané tričko daruje 10 procent své hodnoty na aktivity neziskové organizace. On the boat podporuje tři organizace - Hnutí Duha, Clean Ocean Project a Farma Naděje.  

Hnutí DUHA prosazuje zdravé prostředí pro život, pestrou přírodu a chytrou ekonomiku. Prosazuje řešení, která zajistí zdraví a kvalitu života pro každého z nás.  Hnutí duha se stará o to, aby jsme měli  čistý vzduch, chytré úsporné domy, jednoduchá pravidla pro samovýrobu elektřiny, potraviny bez toxických látek a lepší recyklaci odpadu namísto skládek či nových spaloven. Hnutí duha dokáže rozhýbat politiky a úřady , aby nám zůstala krajina  s místy ponechanými svobodnému vývoji divoké přírody, aby je mohly obývat vzácná zvířata a rostliny a obdivovat všichni ohleduplní návštěvníci. Usiluje o zdravé lesy a šetrné hospodaření v zemědělské krajině. Méně znečištění a udržitelné čerpání přírodních surovin. To jsou hlavní motivace, proč Duha prosazuje lepší prevenci a recyklaci odpadů nebo více energie z čistých domácích obnovitelných zdrojů. To všechno pomůže srazit závislost na uhelných dolech i dovozu surovin a posílit naši ekonomiku.

                                                              

Žádné produkty značky ON THE BOAT nebyly nalezeny...