PEPE&WOLF

PŘIROZENÉ, UDRŽITELNÉ A KRÁSNÉ

Obklopovat se přírodními materiály, abychom se díky věcem, se kterými přicházíme denně do styku, cítili zdraví a šťastní. A také se obklopovat krásou. To je v jádru filosofie jedinečné značky pepe&wolf.

Při vytváření produktů hledá značka pepe&wolf kombinaci estetiky a funkčních udržitelných materiálů. Podle jejich filozofie byste se neměli spokojit s něčím, co nesplňuje obojí. pepe&wolf baví nacházet zdánlivě obyčejné předměty a vdechnou jim vysokou estetickou hodnotou. Jejich podložky na cvičení jógy povýšili na jedinečné umělecké dílo. 

NA MATERIÁLECH ZÁLEŽÍ.

"Chceme vám poskytovat produkty, které s vámi zůstanou po dlouhou dobu, které vydrží trendy i opotřebení. Výběr materiálů je silně ovlivněn naším přesvědčením, že dlouhověkost je jádrem udržitelného přístupu k ohleduplnému konzumu.Používáme pouze vysoce kvalitní ekologické materiály a spolupracujeme s dodavateli s ekologickými postupy."    pepe&wolf 

JÓGAMATKY VYROBENÉ Z PŘÍRODNÍHO KAUČUKU

Přírodní kaučuk je nejvíce ekologický a udržitelný materiál s vysokou hustotou, elasticitou a flexibilitou. Jako přírodní produkt má také antibakteriální vlastnosti.

Přírodní kaučuk se získává ze stromu gumovníku tzv. "čepováním" (je to velmi podobné tomu, co si můžete představit, když se sbírá javorový sirup). Do kůry se nařežou malé řezy, aby mohla lepkavá tekutina vytéct. Poté se shromažďuje do malých misek a později se zpracuje na gumu připravenou pro komerční použití, jako jsou pneumatiky, boty nebo naše podložky na jógu. Život ani zdraví stromu, z které se kaučuk vzal, ale není ohrožený, protože tento šetrný proces je znám svou udržitelností již více než 3000 let. Přírodní stromový kaučuk je jedním z nejjednodušších, ale sofistikovaných materiálů, které naši předkové používali na různé nástroje již v minulosti.

Gumovníky jsou udržitelnou plodinou. Svým fotosyntetickým potenciálem také přispívají k vyrovnávání uhlíkového dopadu lidstva na naši planetu. Přírodní stromový kaučuk neobsahuje žádné toxické chemikálie ani ropné deriváty a je tudíž zcela přirozeně biologicky odbouratelný.

Žádné produkty značky PEPE&WOLF nebyly nalezeny...