Sebekoučovací deník "Život podle sebe"

Kód: 799/S546
Značka: Podle sebe
650 Kč
Skladem

Nezůstaňte jen u snů a plánů. Deník vás povede, abyste si sami určili, jakými konkrétními kroky chcete zhmotnit své sny. Vylaďte si svůj život, stránku po stránce.

 • Ukrývá 132 pečlivě nadesignovaných stran, z nichž každá může hrát na vaší cestě důležitou roli.
 • Čekají vás praktická cvičení, podnětné otázky, hluboké myšlenky a inspirativní příběhy. Vše na sebe navazuje tak, aby vám to bylo co nejpřínosnější pro vaše objevování.
 • Zároveň budete mít dostatek prostoru pro zapsání vašich myšlenek, uvědomění a rozhodnutí. Protože psaní nám pomáhá tříbit myšlenky.
 • Ujasníte si vysněný život, co do něj patří, co k němu vede a sami si určíte, jak se k němu přiblížit.
 • Doporučujeme jednu aktivitu za den, ale můžete postupovat vlastním tempem. Je to VAŠE cesta.

Čeká vás řada úžasných objevů

 • Ujasníte si, jak vypadá váš vysněný život 10 z 10 – s pomocí bonusové audio nahrávky.
 • Zmapujete si, které životní oblasti byste chtěli vyladit a jak.
 • Určíte si, do kterých projektů se chcete pustit a do kterých ne. 
 • Ujasníte si, u koho najdete podporu pro své záměry.
 • Zdokonalíte se v říkání NE a držení svých hranic.
 • Oslavíte své úspěchy a posílíte svou sebedůvěru.
 • Zvolíte si, jaké změny chcete zrealizovat. 
 • Posílíte svou motivaci na cestě k vysněnému životu podle sebe.

Kdo a proč stvořil tento sebekoučovací deník? Linda a Jirka Martiškovi. 

„V deníku najdete cvičení a otázky, které se nám nejvíce osvědčily při koučinku našich klientů.“

Linda je zkušená koučka a podnikatelka s vášní pro seberozvoj. Založila projekt „Podle sebe“, který začal jako podcast a později se proměnil v úspěšné podnikání díky prodeji seberozvojových karet. Absolvovala koučovací výcvik u Magdaleny Vokáčové a je známá svým „laskavým koučováním“, kde pomáhá lidem žít podle svých představ.

Jirka je expert na neurolingvistické programování (NLP), což je soubor efektivních metod na pomezí koučinku a terapie. Díky svým dovednostem v NLP pomáhá lidem překonávat psychické bloky. Jako certifikovaný trenér NLP předává své znalosti dál, ať už formou individuálního mentoringu nebo mezinárodně certifikovaného výcviku.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Podle sebe vzniklo z čistého nadšení a radosti na konci roku 2018 jako podcast. Zakladatelka projektu Linda Martišková nastartovala projekt s velkou vizí, a to zlepšovat lidem životy inspirativním slovem či příběhy. Hlavními tématy jsou seberozvoj a cesty podle sebe

Je to neuvěřitelné, za ten necelý rok, co podcast běžel už si jej poslechlo bezmála 30 000 posluchačů. (Každou epizodu si v průměru poslechne 1200 lidí.) 

V dubnu 2019 vznikla myšlenka na karty Podle sebe, a to hlavně proto, aby posluchači podcastu Podle sebe aktivně mohli na svém rozvoji pracovat. Od samotné myšlenky po realizaci karet to trvalo celkem 3 měsíce a první balíčky poznávacích karet spatřily světlo světa v červenci 2019. Už dávno však nejsou karty jen pro posluchače, ale pro všechny, kteří by rádi uměli přeskočit „povídání o počasí“ nejen se svými blízkými. 

 
Do budoucna bychom rádi vytvořili další produkty, které by vám pomohly lépe poznat sami sebe a taky vás měli možnost pozvat na více rozvojových akcí, ve spolupráci i s jinými lektory sebe-rozvoje. Těšíte se? My moc!