Vánoce v biobavlnce

Co tak prožít Vánoce jako v biobavlnce? Nebo darovat blízkým nějaký kousek z biobavlny? Výběrem biobavlny životnímu prostředí a planetě v mnohém ulehčíme. Biobavlna je z 80% zavlažovaná dešťovou vodou, takže dochází k velké úspoře vody na zavlažování. Při pěstování biobavlny se nevyuživájí GMO ani toxické hnojiva, takže je výrazně méně okyselována půda a voda, k dochází k menším emisím skleníkových plynů i k velké úspoře energie (například tím, že se nevyrábí syntetická hnojiva). Kromě toho má pěstování biobavlny i sociální dopady, farmáři, kteří pěstují biobavlnu místo konvenční bavlny pracují v zdravějším prostředí a mají vyšší kvalitu života.

A je to úžasný materiál, z kterého lze vyrobit takřka všechno - spodní prádlo, ponožky, trička, mikiny, svetry, kardigany, šaty, tepláky, pyžama, kalhoty, džíny... Níže naleznete náš vánoční výběr kousků z biobavlny, širší nabídku naleznete zdeTak si vyberte svůj srdcový kousek <3

 
  • Řadit dle:
  • 103 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie v souladu s ochranou osobních údajů. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.