24Bottles Obal na láhev (250ml) THERMAL COVER

Kód: 994/S447
Značka: 24Bottles
190 Kč
Skladem

Obal THERMAL COVER chrání vaši láhev Urban Bottle před poškozením, zatím co zvyšuje její tepelní kapacitu a udrží Vaše nápoje teplé po dobu 3 hodin studené po dobu 4 hodin. Tento jednoduchý neoprénový obal je skvělým doplňkem, který přemění Vaši láhev Urban na termoláhev bez toho, aby to ovlivnilo její malou hmotnost.

  • Materiál: neoprén
  • Váha: 21 g
  • Sedí výhradně na model URBAN o objemu 250 ml

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

24Bottles | B Corp (@24Bottles_) | Twitter

24Bottles® je italská designová značka, která se zrodila v roce 2013 ve městě Bologna. Jejím cílem je snížit dopad jednorázových plastových lahví na planetu a naše životy.

Myšlenka této společnosti vychází z hledání nejpohodlnějšího a nejfunkčnějšího řešení pro splnění potřeby hydratace zdravým, elegantním a ekologickým způsobem, každý den.

Lorenzo 24Bottles0884

Cílem je vytvořit užitečné a funkční objekty, díky nimž bude svět příjemnějším a méně znečištěným místem. Ve společnosti 24Bottles® věří, že dobrý design může změnit věci k lepšímu a pomoci lidem zlepšit jejich zdraví a kvalitu života i vzhled, a to způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Cílem základatelů 24Bottles® je spojit formu a funkci, aby mohli nabídnout jedinečně lehké kolekce lahví, koordinované příslušenství a chytrá řešení, aby podpořili udržitelnější a pohodlnější životní styl při zachování osobního stylu pod kontrolou.