Termoláhev "CIRCUS Striped Mocca" (500ml)

Kód: 994/S1315
Značka: Lefrik
750 Kč
Skladem

Perfektní alternativa k jednorázovým lahvím na vodu a jiné nápoje. Opakovaně použitelná termoláhev z nerezové oceli s dvojitou tepelnou izolací  je lehká a snadno se přenáší. Uzávěr láhve s rukojetí pro extra pohodlí. Udrží nápoje teplé nebo studené  až 18 hodin.

  • Materiál: nerezová ocel
  • Objem: 500 ml
  • Výška: 21,9 cm
  • Váha: 242 g
  • Neovlivňuje chuť nápojů
  • Airport Security Friendly
  • Doporučujeme ruční mytí

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Lefrik

Založeno v Madridu. Od roku 2012

Lefrik je skupina jednotlivců, kteří jsou nadšení pro vizuální a sluchové umění a inspirováni způsobem, jakým se barvy a inovativní materiály dokáží propojit se smysly. Tuto vášeň začleňujeme do designu našich vysoce výkonných batohů, tašek a doplňků, které jsou vyrobeny z recyklovaných plastových lahví a jsou funkční i stylové.

Naše certifikace

Jsme vegani, Lefrik byl schválen jako vegan organizací na ochranu zvířat PETA.

Naše produkty jsou navrženy ve Španělsku a eticky vyráběny v Asii. Naše produkty vyrábíme v Asii, protože mají nejlepší techniky výroby polyesteru z recyklovaných PET plastových lahví.

Náš dodavatel tkanin nám poskytuje ty nejkvalitnější tkaniny certifikované Global Recycled Standard.

Naše dodavatelská továrna byla auditována společností SEDEX a splnila etické zásady SMETA 4.

 

S radostí oznamujeme, že od srpna 2020 jsme hrdými oficiálními členy 1% for the Planet – mimořádné globální sítě ekologických podniků a neziskových partnerů, kteří chtějí chránit budoucnost naší existence na planetě. To znamená, že budeme věnovat 1 % našich ročních příjmů fantastickým organizacím, které staví planetu na první místo.