Stromcheck

Dřevěné STROMCHECKy vyrábí na Slovensku Adam Lisý. Spolu se svou manželkou Dáškou bydlí nedaleko města Bánovce na Bebravou a jak říká Adam: "Stromchcecky vznikly právě z naší lásky."

"Začalo to prvními společnými Vánocemi v novém dome. Blížil se čas Vánoc a my jsme přemýšleli jak většina lidí co s vánočním stromkem. S Dáškou jsme si řekli, že nechceme živý, protože máme rádi životní prostředí a taktéž nechceme umělý, protože to prostě není ono. Tak jsme přemýšleli, vyprávěli jsme si, hledali jsme a nakonec nás napadlo, že si jednoduše nějaký vánoční stromek prostě vyrobíme. Tak jsem se přes víkend zavřel v garáži a vyrobil si náš první STROMCHECK. Byli jsme z něho nadšení. Velmi se nám líbil a dokonce byl i funkční. Tak jsme si přes svátky v jeden pěkný večer řekli, že by to mohlo fungovat a měli bychom ho začít vyrábět. STROMCHECK je jedinečný, moderní a prostě ho nevyhodíš po vánocích je tak do koše, teda pokud ho na silvestrovské párty někdo nedoláme. A takto vznikl nápad začít vyrábět naše vánoční Stromchecky."

Důležité info k dodání: Z důvodu velikosti a velké váhy balení posíláme Stromchecky pouze kurýrní službou na adresu za cenu 450,- Kč (bohužel to je nejlevnější možná varianta). Pokud byste ale měli zájem o osobní odběr v pražském showroomu, napište nám, prosím, co nejdříve email na etikbutik@etikbutik.cz a zkusíme to nějak vymyslet :) 

Žádné produkty značky Stromcheck nebyly nalezeny...