Dámská lněná košilová halenka s krátkým rukávem "MELANIA white“

Kód: 25944/M
Značka: ECOALF
2 550 Kč
Skladem
Varianta

Deataily produktu:

  • Materiál: 80% len, 20% recyklovaný len
  • Střih: relaxed fit
  • Péče: jemné praní na 30°C, nebělit, nesušit v sušičce, žehlit při nízké teplotě, nečistit nasucho

 Recyklovaný len pochází z použitého oděvního a textilního odpadu ve výrobním procesu a zabraňuje vzniku dalšího odpadu.


Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-ecoalf - Oceanic Global

"Ecoalf se zrodil v roce 2009, název i koncept značky vznikl po narození mých dvou synů: Alfreda a Álvara. Chtěl jsem vytvořit skutečně udržitelnou módní značku a věřil jsem, že nejudržitelnější věcí, kterou udělat, je přestat používat přírodní zdroje nedbalým způsobem, abychom zajistili zdroje příští generace. Recyklace by mohla být řešením, pokud bychom byli schopni vyrobit novou generaci recyklovaných produktů se stejnou kvalitou a designem jako ty nejlepší nerecyklované.

Po 12 letech zůstává naše poslání a vize nedotčené, pokud možno s větší silou a jasností než kdy jindy.

Naše planeta se otřásá a my musíme jednat. Je čas převzít zodpovědnost. Věříme, že máme poslání, které přesahuje pouhé podnikání. Móda je jedním z největších odvětví spotřebního zboží na světě a jedním z nejvíce znečišťujících. Věřím, že doba, kdy móda byla jen o tom vypadat dobře, je pryč. Více než kdy jindy to musí být o tom, dělat to, co je správné, a mít z toho dobrý pocit. Máme šanci a odpovědnost přehodnotit obchodní model, který chceme do budoucna.

 

S láskou,"

Javier Goyeneche Prezident, zakladatel

 

DODAVATELSKÝ ŘETĚZ - SOCIÁLNÍ ODPOVĚDNOST

"Spolupracujeme na hlubší změně."

Hledáme partnery, kteří sdílejí naše hodnoty, splňují naše standardy udržitelnosti, nebo ještě lépe, kteří je překračují. Máme s nimi velmi úzký vztah, který nám umožňuje ovlivňovat jejich procesy a zajistit dodržování základních lidských práv všech lidí zapojených do našeho dodavatelského řetězce.

Společnou prací můžeme posílit naše poctivé obchodní praktiky a vytvořit pozitivní dopady na životy všech lidí v celém našem hodnotovém řetězci.

Abychom zaručili, že naši dodavatelé sdílejí naše hodnoty a závazek k lidským právům, všichni naši dodavatelé souhlasí s naším závazkem udržitelného rozvoje Ecoalf.

Abychom minimalizovali sociální rizika v našich operacích v celém dodavatelském řetězci, jsou všichni naši dodavatelé certifikováni a auditováni třetími stranami.

        

 

"Jsme hrdí na to, že využíváme co nejmenší množství přírodních zdrojů (materiály, energie a doprava)"

Od roku 2009 je naším cílem omezovat spotřebu našich přírodních zdrojů, a proto jsme se rozhodli používat materiály jako recyklovaný polyester, recyklovaný nylon, recyklovaná vlna a recyklovaná bavlna, což snižuje množství produkovaných emisí CO2 a množství spotřebované vody.

Jsme certifikovaná značka Global Recycling Standard (GRS). Global Recycled Standard (GRS) je dobrovolný produktový standard pro sledování a ověřování obsahu recyklovaných materiálů v konečném produktu. Norma platí pro celý dodavatelský řetězec a zabývá se sledovatelností, ekologickými principy, sociálními požadavky, chemickým obsahem a značením. To spotřebitele vzdělává a pomáhá jim činit informovaná rozhodnutí.