Veganská kuchařka "Slovegán" od Nikolety Kováčové

7961
  • 1 z 2

"SLOVEGÁN" je první skutečná slovenská veganská kuchařka. Najdete v ní 78 tradičních slovenských receptů v netradiční veganské verzi. Nechybí největší vychytávky slovenské kuchyně - "bryndzové" halušky, pirohy, guláš, svíčková nebo segedín. Recepty jsou rozděleny do šesti hlavních kategorií: drobnosti, snídaně, polévky, hlavní jídla, koláče a vánoční recepty. 

Tato kuchařská kniha ale není jen pro vegany. Slovegán je originálně zpracovanou sbírkou tradičních slovenských receptů, které jsou díky jejich veganskému provedení také moderní a své příznivce si najde i mezi tradičně se stravujícími všežravci, kteří chtějí vyzkoušet něco nového :) Nebo také mezi lidmi, kteří chtějí do své stravy dostat více rostlinných surovin, ale nechtějí se vzdát tradičních chutí.

Je to první kuchařská kniha nejznámější slovenské propagátorky veganství, Nikolety Kováčové. Kromě sepsání receptů, které pocházejí přímo od ní, nebo z jejího rodinného trezoru, i sama nafotila všech 70 hlavních receptů. Slovegán tak není jen sbírkou originálních receptů, ale i krásných a autentických fotografií. 

 

Autorka: Nikoleta Kováčová

Rok vydání: 2019

Počet stran: 194


  • (4 ks) Skladem
869 Kč
Kategorie: Knihy
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie v souladu s ochranou osobních údajů. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.