SMPL underwear

SMPL_logo

SMPL underwear je srdečnou záležitostí dvou sester z Ukrajiny, kde se nachází i veškeré zázemí značky. Jedna ze sester se živí jako finanční pracovnice ve Lvově, druhá je designerkou interiérů v Kyjevě. Budování a vývoji značky se věnují ve volném čase a dávají do toho maximum. Hodně lpí na dokonalosti svých produktů, snaží se je vyladit do nejmenších detailů, než je pustí do světa. Vlastní fabriku ani dílnu SMPL underwear nemá, je to zatím malá společnost. Sesterské duo doplňuje pár kolegyň z šicí dílny, která se také nachází na Ukrajině. Tato dílna plní zakázky nejen pro SMPL underwear, ale spolupracuje i s jinými značkami.

Při založení bylo cílem vytvořit modely, které budou nejen hezké, ale také příjemné a pohodlné. Na prvním místě však byla ohleduplnost k přírodě a šetrnost k našemu zdraví. Nyní je možné SMPL underwear označit za průkopníka etické módy na Ukrajině, kde otázka etické módy není zatím moc aktuální. 

U SMPL underwear nenajdete kolekce podle ročního období. Vše se šije postupně dle kapacity a možností, v pravém smyslu SLOU fashion. Nevytváří se ani nadměrné zásoby. V nabídce najdete decentní kolekci BASE a kontrastnější kolekci SMPL se širokou šedou gumou. Šedá, bílá, béžová a tmavě modrá barva jsou stálou nabídkou, kterou v průběhu roku doplňují limitované edice. Kromě dámského spodního prádla, které je dostupné na českém trhu, má SMPL underwear také dětské spodní prádlo a začíná vývoj i modelů pro muže, na které se můžete těšit. 

Co se týče udržitelnosti, důležitým bodem je původ organické bavlny, kterou SMPL underwear používá pro své modely. Bavlna má certifikaci GOTS a pochází z Turecka, nejdostupnějšího producenta organické bavlny pro ČR (nejblíže umístěného). Látka tím pádem neobjíždí půlku světa, než se z ní stane finální produkt. A tím, že značka je to malá, ani samotné prádlo necestuje po světových skladech. Bavlna se cestou z Turecka zastaví na Ukrajině, přemění se na spodní prádlo, a putuje dál do České republiky. Doplňky a galanterie v podobě gumiček, zapínání apod. pochází také z Turecka, nebo z Lotyšska.

13 položek celkem
tg.01 2 ocean
+ další
16458/S
SMPL hipstery tmave modre 01
+ další
16455/L
BASE thong tyrkysove 02
+ další
16446/S
SMPL thong tmave modre 01
+ další
16443/S
SMPL top tmave modry 01
+ další
16434/S
BASE slip tmave modre 01 scaled
+ další
16431/S
BASE slip tyrkysove 01 scaled
+ další
16419/S
BASE braletka tmave cervena 2
+ další
16413/S
0e1ae6771a5bc061a7c3a9d4e0b4
+ další
16404/S
BASE slip sede 01
+ další
11972/S
SMPL braletka tmave cervena 01
+ další
11963/M
BASE braletka seda 01
+ další
11954/S

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem