24Bottles Silikónový držák na láhev Bottle Tie: LIGHT GREY

Kód: 994/S653
Značka: 24Bottles
130 Kč
Skladem

Tento silikonový držák je dokonalým doplňkem k vaší lahvi 24Bottles. Představuje nejpohodlnější a nejstylovější řešení pro bezpečné uchopení láhve a její přenášení po celý den.

Díky mimořádné flexibilitě se držák nikdy nezdeformuje ani nepopraská.

  • Materiál: 100 % silikon
  • extrémně flexibilní
  • nedeformovatelný
  • sedne na všechny modely láhve URBAN a CLIMA

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

24Bottles | B Corp (@24Bottles_) | Twitter

24Bottles® je italská designová značka, která se zrodila v roce 2013 ve městě Bologna. Jejím cílem je snížit dopad jednorázových plastových lahví na planetu a naše životy.

Myšlenka této společnosti vychází z hledání nejpohodlnějšího a nejfunkčnějšího řešení pro splnění potřeby hydratace zdravým, elegantním a ekologickým způsobem, každý den.

Lorenzo 24Bottles0884

Cílem je vytvořit užitečné a funkční objekty, díky nimž bude svět příjemnějším a méně znečištěným místem. Ve společnosti 24Bottles® věří, že dobrý design může změnit věci k lepšímu a pomoci lidem zlepšit jejich zdraví a kvalitu života i vzhled, a to způsobem šetrným k životnímu prostředí.

Cílem základatelů 24Bottles® je spojit formu a funkci, aby mohli nabídnout jedinečně lehké kolekce lahví, koordinované příslušenství a chytrá řešení, aby podpořili udržitelnější a pohodlnější životní styl při zachování osobního stylu pod kontrolou.