Prsten "Unity Black Onyx Labradorite Lapis Lazuli Gold Ring"

Kód: 799/S478
1 129 Kč
Skladem

Tento elastický prsten je vyroben z pozlácených korálků a několika drahokamů černého onyxu, labradoritu a lapisu lazuli.

Černý onyx vám dodá sílu a podpoří vás, když se život stane ohromujícím. Jeho jemná, ale silná síla vám dává sebevědomí být sami sebou a být v pohodě s tím, kým jste. Černý onyx je jako přítel, který vás chrání, ať jste kdekoli. Protože to nemusíte dělat úplně sami.

  • V čem je jeho síla? - dodává soustředění

Labradorit vám pomáhá důvěřovat své intuici, následovat své vnitřní vědění. Vyzývá vás, abyste se podívali dovnitř a zamysleli se nad tím, co můžete nechat jít a kam chcete jít, vedeni moudrostí sídlící ve vás. Připomíná ti to sílu, kterou máš, aby se to všechno stalo skutečností.

  • V čem je jeho síla? - dodává motivaci

Lapis lazuli je kamenem spojení, která jsou upřímná a pravdivá. Stojíš pevně ve své pravdě, odvaž se mluvit, co máš na srdci. A z tohoto autentického místa se setkáte s lidmi, kteří se cítí jako slunce pro vaši duši. Přátelství ve své nejkrásnější podobě. 

  • V čem je jeho síla? - dodává přátelství

 

Drahokamy jsou vytvořeny přírodou. Každý drahokam je jedinečný. Proto se barva vašeho šperku může mírně lišit od obrázku. 

  • Vnitřní průměr: 1,6 - 1,8 cm 
  • Drahokam: černý onyx, labradorit, lapis lazuli

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Věříme, že každá lidská bytost má právo vytvořit ze svého života ten nejkrásnější příběh. Proto jsme tady." Cathelijne Lania, zakladatelka A Beautiful Story

Celým srdcem věříme v krásné příběhy. Fair-trade šperky A BEAUTIFUL STORY se vyrábějí na opačné straně světa, v Nepálu. Lidé, kteří je vyrábějí, jsou jako součást naší rodiny. Tato práce má pro ně velký význam. Znamená pro ně spravedlivý příjem, střechu nad hlavou, jídlo na stole a nezávislost.

Fair-trade předpokládá „living wages“ (mzdu pro život), a ne minimální mzdy stanovené vládou jednotlivých zemí. S „living wages“ si můžete doslova vytvořit život.

Budete mít dostatek zdrojů k zajištění dobré budoucnosti pro sebe a své děti. Věříme, že se jako jednotlivec můžete skutečně rozvíjet, ledaže si nemusíte dělat starosti se svými základními potřebami. S přiměřenou mzdou, která pokryje nejen základní životní náklady, nejenže prožíváte, ale vlastne „si budujete život“. Můžete snadno naplnit své základní potřeby (jídlo, bydlení, zdravotní péče), ale můžete také nějaké peníze ušetřit na později a například umožnit svým dětem kvalitní vzdělání. Právě proto jdeme v našich snahách ještě o krok dále, nad rámec spravedlivých mezd. Říkáme tomu „životní minimum plus“. Protože pochopení finanční gramotnosti, tedy vědomí toho, co všechno můžete se svými penězi udělat, nebývá v zemích jako Nepál moc rozvinuté, věnujeme tomu zvláštní pozornost a vypracováváme programy, které se tomu věnují. A to je náš krásný příběh.