Andělská svíčka z přírodního vosku AIMÉE DE MARS - Invocation 150g

Kód: 994/S925
940 Kč
Skladem
Přivolejte svého anděla strážného.
 
Objevte novou spolupráci s Catherine Saurat-Pavard: Invokační svíčka pro invokační rituál vašeho anděla strážného. Byl navržen tak, aby vyvolal vašeho anděla strážného a nabídl kytici krásných bílých květů: fréziový akord (100% přírodní původ).
 
Skládá se také z vanilky, papyru a myrhy, esencí, které přinášejí pohodlí a podílejí se na povznesení ducha. Light Pur Freesia, která také obsahuje hřebíček, pro stimulující a povzbuzující účinek.
 
Objevte Catherinin rituál níže :)
 
 
Rituál přivolání
 
Postavte svíčku před sebe a při zapalování knotu vyslovte odhodlaně nahlas jméno svého anděla strážného.
Zavřete oči, třikrát se dlouze a zhluboka nadechněte, abyste uvítali jeho přítomnost.
Formulujte interně nebo nahlas svou modlitbu a potřebu doprovázení.
Nechte svíčku šířit její vůni a její přínosy po dobu 5 až 10 minut denně.
Před zhasnutím svíčky poděkujte svému andělu strážnému.
Andělé jsou vždy po našem boku a připraveni nám pomoci, pokud je zavoláme.
Pozn.: Jméno svého anděla strážného zjistíte pomocí knihy „Komunikace se svým andělem strážným“ od HAZIEL.
 
Nabídka bílých květů: Čistá frézie, 100% přírodní původ.
 
Detaily produktu:
  • 150g
  • Doba hořeníí: 40h
  • 98,8 % přírodního původu
  • Evropský sójový a kokosový vosk se zárukou GMO free
  • 100% bavlněný knot.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

98445_aimee-de-mars-20171206135308

 

Aimée de Mars je francouzská společnost zaměřující se na vývoj přírodních veganských parfémů v souladu s principy aromaterapie. Parfémy ovlivňují naši náladu, emoce i chování. Na základě této úvahy využívá společnost Aimée de Mars přínosů esenciálních olejů. Aktivní složky v srdci těchto parfémů jsou tvořeny minimálně z 95 % látkami získanými z přírody.

Aimée de Mars je příběhem babičky a vnučky. Babička je štědrá, velkorysá a laskavá, má ráda přírodu a miluje svou vnučku tím zvláštním způsobem, jak to umí jen babičky. Aime Demarše (babička) a její vnučka Valerie milovali společné chvíle v babiččiny zahradě. Tyto chvíle vytvořili zvláštní intimitu a kouzelné vzpomínky. Bylo to krásné místo, možná ne dokonale upravené, ale plné vesnických vůní a rostlinných parfémů jako flox, růže, buxus a mnohé jiné. Kousek po kousku, Valeriin nos dospěl a ona začala snít o alchymii, lektvarech a kombinacích vůní a jejich účincích na lidi. Pomalu se jí ve snech rýsuje budoucnost: bude vytvářet parfémy - ty kouzelné elixíry, které přinesou lidem do života pohodu, krásu, sebevědomí a radost ze života. Tento dětský sen se dnes stal skutečností. Valerie je dnes uznávanou odbornicí ve světě kosmetiky, parfémů, aktivně se zapojuje do činnosti více organizací a vědeckých institucí. Z úcty ke své babičce se rozhodla své parfémy pojmenovat po ní - Aimee de Mars. Valerie říká: "Ve svých parfémech chci oslavovat přirozenou krásu a lásku k životu. Vytvářím parfémy, které respektují přírodu a lidem přinášejí potěšení." 

Valerie vytvořila nový druh parfumerie: Aromaparfumerie® Vůně jsou koncipovány na základě principů olfaktoriky (vědního oboru zabývajícího se rozborem vůní a jejich vlivem na člověka) a aromaterapie. Každá vůně obsahuje 21 aktivních substancí, z nichž minimálně 95% jsou organického a přírodního původu. Tento podíl se neustále zvyšuje. Aimée ... být milován ... 

Hodnoty

Vztah mezi přírodu a vzácnými ingrediencemi, které nám nabízí      

Férové, spravedlivé a etické vztahy s dodavateli      

Neviditelné, ale o to silnější pouto mezi ženami, které se staly součástí světa Aime de Mars      

Spojení s naším vnitřním já, dobrý pocit ze sebe a pozitivní vztah k ostatním ... 

Krása ukrytá v ingrediencích  

Vybírají si to nejlepší, co příroda nabízí a přenášejí to do parfémů. Tyto bohaté a čisté extrakty umožní lidem využít sílu přírody naplno. Tyto EDP mají minimálně 95% surovin přírodního původu. Jejich složení je čisté jako sama příroda: bez ftalátů, chemických filtrů a barviv. Samozřejmě netestováno na zvířatech. Vyráběné podle přísných standardů s Vegan certifikátem. 

Aktivní jádro 

Parfémy Aimée de Mars jsou vytvářeny tak, aby pozitivně ovlivnily jejich nositelů. Každý parfém obsahuje jedinečnou kompozici 21 přírodních a esenciálních olejů. Na fixaci vůně se používá nedenaturovaný rostlinný alkohol. Při vývoji parfémů zohledňuje 2 faktory: jak dosáhnout ideální rovnováhu mezi aktivními molekulami jednotlivých složek a jak zohlednit ve vůních vibrační hodnotu jednotlivých esenciálních olejů. Tyto dva aspekty jsou v těchto parfémech v rovnováze. 

Francouzské mistrovství 

Koncentráty pro tyto parfémy jsou vyráběny ručně a s nadšením přímo Valerií de Mars, tvůrkyní značky. Eaux de parfum jsou vytvořeny ze surovin, které musí nejprve dozrát a pak se macerují. Tento proces trvá 60 dní. Jde o výrobek vyrobený 100% ve Francii, od obalů až po samotnou výrobu. Všechny tyto parfémy jsou s láskou a precizností pro vás plněné ručně.