Dekorační váza z korku a skla "YVA koule"

Kód: 994/S415
Akce
Značka: UlStO
1 350 Kč –34 %
DesignohneTitel 4 1080x1080
1 350 Kč –34 % 890 Kč
Skladem

Korková váza YVA má unikátní design, který určitě upoutá nejedno oko. Perfektně se hodí téměř do každé domácnosti a proto je také ideálním dárkem. Díky vysoce kvalitnímu materiálu a zpracování tato váza obohatí váš domov na dlouhou dobu.

Detaily produktu:

  • Materiál: kombinace korku (ekologický korek z obnovitelných zdrojů, díky regionální produkci korku v Portugalsku se materiál zpracovává přímo na místě) a skla
  • Rozměry: 11 x 20 cm
  • Péče: Korek je díky své vlastnosti odpuzovat vodu a nečistoty velmi jednoduchým materiálem na čištění. Můžete jej jednoduše vyčistit vodou, měkkou houbou a kuchyňským prostředkem. Skleněnou část vázy je možné umýt v myčce.
  • Země původu: Vyrobeno v Portugalsku

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ulsto-518991_2048x2048

Značka UlStO se zaměřuje na udržitelnost a férovost v kombinaci s čistým designem a praktickými výrobky. To je také důvod, proč UlStO vyrábí produkty v krajině, kde byla založena (v regionu Erzgebirge v Německu - pouze jednu hodinu jízdy od sídla značky v Drážďanech). Výhodami lokální produkce jsou například: krátké přepravné vzdálenosti, osobní vztahy se zaměstnanci firmy, podpora lokální ekonomiky, ochrana životního prostředí a dále. O to vše a ještě mnohem víc v UlStO příkladně dbají.

Velký význam regionalitě přikládají i při výběru materiálů a snaží se, aby byl jejich původ co nejvíce lokální. Nejčastěji používané materiály, jako jsou plst z recyklovaných plastových lahví pochází z Itálie, korek z Portugalska a zipy jsou vyráběny přímo v Německu.

Produkty UlStO prezentují čistý design a udržitelný životní styl. Rostlinné a velmi odolné materiály jsou v Německu zpracovávány do jedinečných tašek a doplňků, do kterých jsme se zamilovali na první pohled. Odolnost a udržitelnost jsou těmi největšími prioritami. S praktickými společníky od UlStO si každý den do unáhleného světa berete s sebou alespoň malý kousek přírody - "cork to carry"!