Alma

Česká přírodní kosmetika a bio kosmetika | Alma natural cosmetics

Firmu Alma založily dvě kamarádky, dvě mámy, Nikol a Šárka, které sdílí stejný názor na péči o sebe, o děti, jídlo i domácnost. Milují přírodu, bylinky, vůně a aromaterapii. 

Přírodní kosmetiku začaly vyrábět nejprve doma pro sebe, rodinu a poté jako dárky pro kamarády. Přirozeně přišla fáze zlepšování stávájících receptur a vymýšlení nových s naprostou nadšeností. Navštěvování workshopů, seminářů a četba mnoha knih o této tématice.  Šárka dostala nakonec nápad o založení vlastní značky. Sen se stal realitou plnou faktur, tabulek a legislativ a postupně jí přestávaly stačit síly. V ten moment poznala Nikol. A tak vzniklo jedno přátelství, které je nyní srdcem Almy. 

Předávají krásu, kterou v sobě příroda ukrývá. Ukazují nám, že se dá žít i bez chemie a syntetik. Že se můžeme krásně cítit a vypadat i bez konvenční běžně dostupné kosmetiky. Ale také, jak důležitá je kvalita a ne kvantita. Že nepotřebujeme mít velké množství masivně vyráběných produktů, které se navíc moc neohlíží na ekologii. A jak je důležité se zaměřit na kvalitu a původ použitých surovin. Pro nás i planetu.

V kosmetice Almy tak najdete pouze přírodní složky, s láskou a péčí vybírané. Vše co v Almě vytvoří, vzniká po dlouhých debatách, konzultacích a zkoušeních.

Žádné produkty značky Alma nebyly nalezeny...