Vykuřovací tyčinky BOTÁNICO Gardénie & Měsíček (6 KS)

Kód: 799/S549
Značka: Sagrada Madre
149 Kč
Skladem

Přírodní vonné tyčinky, ručně vyrobené z květů měsíčku, koncentrovaného oleje z gardénie a uhlí, nádherně provoní interiér. Toto bylinné vykuřovadlo je vhodné pro podporu energie lásky a pomůže vám vytvořit působivou atmosféru.

BYLINY LÁSKY A HARMONIE

  • Měsíček je obecně ceněná léčivka. Aromaterapie ho používá ke snížení napětí a stresu a k nastolení pocitu tepla a dobré nálady. V duchovní praxi se jako bylina lásky používá na podporu srdeční čakry.
  • Gardénie je vonná květina s nádherným a intenzivním aroma. V tradiční čínské medicíně se gardénie využívá k uklidnění mysli a k harmonizaci energie. Ve spirituální praxi se gardénie často využívá při rituálech lásky a ochrany před negativní energií. Její vůně je považována za afrodiziakum, navozuje vášeň a romantiku.

Použití: Tyčinku umístěte do vhodného stojanu, zapalte a nechte na krátkou chvíli rozhořet. Oheň pohybem ruky zhasněte a tyčinku nechte doutnat. Pokud nechcete použít celou tyčinku, můžete ji během doutnání zhasnout přitlačením doutnající koncové části o nehořlavou podložku.

Složení: květy měsíčku lékařského, koncentrovaný olej z gardénie, uhlí, ovocná biomasa, přírodní pojidlo, sůl

Balení obsahuje 6 tyčinek

Délka hoření 1 tyčinky: cca 1 hodina

Upozornění: Zapalujte pouze v dobře větraném, otevřeném prostoru. Uchovávejte zapálenou tyčinku mimo dosah hořlavých materiálů. Uchovávejte mimo dosah dětí, na chladném místě. V těhotenství používejte s opatrností. Pouze k vnějšímu použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: