Vykuřovací tyčinky BOTÁNICO Jasmín & Růže (6 KS)

Kód: 799/S548
Značka: Sagrada Madre
149 Kč
Skladem

Přírodní vonné tyčinky, ručně vyrobené z květů a oleje z jasmínu a růží v kombinaci s uhlím, nádherně provoní interiér. Toto bylinné vykuřovadlo je vhodné pro podporu energie lásky a pomůže vám vytvořit působivou atmosféru.

ESENCE LÁSKY A POHODY

  • Růže je symbolem lásky a smyslnosti. Na energetické úrovni se používá k propojení se sebou samým i s druhými lidmi. Aromaterapeuticky se podává růže k uvolnění napětí a posílení pocitu štěstí.
  • Jasmín je květina se sladkou a smyslnou vůní, která má dlouhou historii v různých spirituálních tradicích. V Číně květ jasmínu symbolizuje sílu a znovuzrození. V Indii se jeho květy používají při svatebních obřadech, aby zajistily věčnou lásku. Vůně této rostliny uklidňuje tělo i duši a pomáhá přinést dobrou náladu.

Použití: Tyčinku umístěte do vhodného stojanu, zapalte a nechte na krátkou chvíli rozhořet. Oheň pohybem ruky zhasněte a tyčinku nechte doutnat. Pokud nechcete použít celou tyčinku, můžete ji během doutnání zhasnout přitlačením doutnající koncové části o nehořlavou podložku.

Složení: květy jasmínu, okvětní lístky růže, jasmínový a růžový olej, uhlí, ovocná biomasa, přírodní pojidlo, sůl

Balení obsahuje 6 tyčinek

Délka hoření 1 tyčinky: cca 1 hodina

Upozornění: Zapalujte pouze v dobře větraném, otevřeném prostoru. Uchovávejte zapálenou tyčinku mimo dosah hořlavých materiálů. Uchovávejte mimo dosah dětí, na chladném místě. V těhotenství používejte s opatrností. Pouze k vnějšímu použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: