Kniha "MEKY MEK! SKUTEČNÝ SVĚT ZVÍŘÁTEK" - Marcela Vostřelová

Kód: 799/S270
880 Kč
Skladem

Nová vymazlená kniha o životě tzv. hospodářských zvířat, která tu ještě nebyla! Která tu chyběla!

"Z lásky k přírodě a naší planetě jsme si dali za cíl skrze naši novou knihu vést již ty nejmenší k respektu ke všem živým bytostem a dělat osvětu o realitě života tzv. hospodářských zvířat. Toto unikátní leporelo představí dětem prostřednictvím hravých básniček 11 zvířátek jako je prase, káva, koza, krocan nebo včela a umožní jim zapojit vlastní kreativitu a fantazii skrze interaktivní ilustrace!" To jsou slova autorky Marcely Vostřelové.

"Představuji vám knihu MEKY MEK! Skutečný svět zvířátek! Jako ilustrátorka jsem se chopila obrazového doprovodu a zvolila podobu interaktivního leporela, jehož součástí budou vyjímatelné šablony zvířátek. Ty umožní čtenáři obkreslovat, vybarvovat, frotážovat, sprejovat a dotvářet ilustrace dle vlastní fantazie! Literární zpracování jsem svěřila zkušené spisovatelce a pedagožce Ester Staré. Prostřednictvím hravých básniček představí nejmladším čtenářům 11 úžasných hrdinů, jako je třeba krůta, prase, kráva, ovšem s důrazem na jejich přirozené vlastnosti a dovednosti. Dospělým nabídne mnoho souvisejících informací.

Kniha je vyrobena z recyklovaného papíru, s důrazem na eliminaci odpadového materiálu a částečně ručně. Věřím, že tato její velkorysá forma bude upozorňovat na význam tématu. Pokusme se společně narušit zaběhlé stereotypy a veďme děti k respektu a laskavosti ke všem zvířatům. Rozhodně si to zaslouží. Moc vám děkuji!" Marcela

  • Nákupem této knihy podpoříte Farmu Naděje.
  • Design, koncept a ilustrace: Marcela Vostřelová
  • Text: Ester Stará
  • Grafická úprava: Tereza Šmídová
  • Vazba: leporelo v pevné vazbě

 

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: