Pánské klasické džíny „Regular Dunn Stretch - Dip Dry"

Kód: 17604/28 17604/29 17604/30 17604/31 17604/32 17604/33 17604/34 17604/36 17604/37 17604/38 17604/39 17604/40 17604/41 17604/42 17604/43 17604/44 17604/45 Zvolte variantu
Značka: MUD Jeans
3 290 Kč
Dostupnost ověříme u výrobce Dostupnost ověříme u výrobce Dostupnost ověříme u výrobce Dostupnost ověříme u výrobce Dostupnost ověříme u výrobce Dostupnost ověříme u výrobce Skladem Dostupnost ověříme u výrobce Dostupnost ověříme u výrobce Dostupnost ověříme u výrobce Dostupnost ověříme u výrobce Dostupnost ověříme u výrobce Dostupnost ověříme u výrobce Dostupnost ověříme u výrobce Dostupnost ověříme u výrobce Dostupnost ověříme u výrobce Dostupnost ověříme u výrobce Zvolte variantu
Varianta

Detaily produktu:

 • Materiál: 23% recyklovaná bavlna od spotřebitelů (post-consumer), 75% organická bavlna, 2% elastan
 • Barvení: barva Dip Dry vzniká ponořením džínů do minimálního množství recyklované vody
 • Model Regular Dunn je určený pro muže, kteří mají rádi své džíny ne příliš tělné, ani příliš volné
 • Džíny se středním pasem (mid waist)
 • Udržitelná výroba
 • Model je vysoký 1.85 m a má na sobě velikost 32/32.
 • Délka (ve vnitřním švu): 81.5 cm (u velikostí s délkou 32)
 • Elastická džínovina

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MUD Jeans - Wikipedia

Všechno začalo v roce 2012, kdy Bert van Son založil MUD Jeans. S více než 30 lety zkušeností viděl všechno, co se v módním průmyslu děje. Byl svědkem toho, že život dělníků je nesmírně náročný a že nekonečné požadavky na materiál v důsledku explodující výroby ničí naši planetu. Chtěl dělat věci jinak.

A proč džíny? Džíny jsou jednou z nejvíce znečišťujících položek módního průmyslu. Výroba jednoho kusu džín stojí naší planetu 7000 litrů vody a znečištění škodlivými chemikáliemi. S ročním prodejem přes 200 000 milionů džín může být vliv recyklace džínů a používání organické bavlny obrovský.

Bert věří, že zábava, která doprovází módu je možná i bez ničení planety Země a jejích zdrojů. Společně se svým týmem přeměnil MUD Jeans na příkladnou cirkulární módní společnost, v roce 2013 představil průkopnický model "Lease a jeans" a důsledně zaváděl principy cirkulární ekonomiky do praxe. MUD Jeans je první značkou džínů na světě, která uplatňuje principy oběhového hospodářství a snižuje tak naší ekologickou stopu.

(Šťastní výrobci džínů, lepší džíny)

 A jak vlastně probíhá férová produkce MUD Jeans?

 • Farmáři pěstující bavlnu: Veškerá bavlna, která je u MUD Jeans smíchána s recyklovanou bavlnou, má certifikát GOTS. Prostřednictvím tohoto procesu certifikace značka ví, že bavlna pochází z Bombaje v Indii. I když nemá přímý kontakt s farmáři, kteří pěstují a sklízejí tuto bavlnu, prostřednictvím certifikace GOTS může každá firma věřit, že pracují ve zdravých a spravedlivých podmínkách.
 • Upcyklace materiálů: Továrna, ve které dochází k mechanické recyklaci a upcyklaci textilu pro MUD Jeans se nachází v malém městečku ve španělském Alicante. Tato továrna je vedena odborníky na textil, módu a udržitelnost. S jejich pomocí dochází k recyklaci starých vysbíraných džínů na vlákno, které lze proměnit v novou přízi.
 • Tkaní a barvení: Společnost Tejidos Royo se sídlem ve španělské Valencii pomáhá MUD Jeans vyrábět a následně barvit textilie, které neobsahují nebezpečné chemikálie a spotřebovávají méně vody a energie.
 • Šití a praní: Ve společnosti Yousstex International je tkanina džín šitá, praná a značkovaná. Díky jejich inovativní technologii jsou v MUD Jeans schopni vyrábět ty nejudržitelnější džíny na světě. Továrna se nachází v Touze, venkovské oblasti Tuniska.
 • Logistika: Po ušití džínů přichází na scénu přátelští roboti, kteří mají také velmi důležitou roli: chystání, balení a přeprava MUD Jeans.
 • Prodej a sběr starých džínů: Cesta džínů začíná i končí v samotném sídle společnosti MUD Jeans, kde si džíny můžete koupit, "pronajmout" a nebo vrátit ty staré, čím jim dáte ještě šanci k upcyklaci a pomůžete tak (nejen) MUD Jeans vytvářet méně odpadu a lepší svět.

 

A pokud jste se již nechali přesvědčit, že své MUD Jeans musíte mít, máme jich pro Vás připraveno několik - stačí si pouze vybrat! 

 

VYBERTE SI TY PRAVÉ

Při výběru padnoucího typu riflí a správné velikosti Vám pomůže TABULKA VELIKOSTÍ (ŽENY) a TABULKA VELIKOSTÍ (MUŽI). Je to průvodce vytvořen přímo značkou MUD JEANS.

Pokud si stále nejste jisti, tak si můžete nezávazně objednat obě velikosti, mezi kterými se rozhodujete.

Nebo nám napište a my vybrané rifle, pokud je máme na skladě, rádi přeměříme.