Pánské klasické džíny „Regular Dunn Stretch - Pure Blue"

Kód: 23773/39 23773/40 23773/41 23773/42 23773/43 23773/44 23773/45 23773/46 23773/28 23773/29 23773/30 23773/31 23773/32 23773/33 23773/34 23773/36 23773/38 Zvolte variantu
Značka: MUD Jeans
3 290 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Detaily produktu:

 • Materiál: 23% recyklovaná bavlna od spotřebitelů (post-consumer), 75% organická bavlna, 2% elastan
 • Model Regular Dunn je určený pro muže, kteří mají rádi své džíny ne příliš tělné, ani příliš volné
 • Džíny se středním pasem (mid waist)
 • Udržitelná výroba
 • Model je vysoký 1.85 m a má na sobě velikost 32/32.
 • Délka (ve vnitřním švu): 81.5 cm (u velikostí s délkou 32)
 • Elastická džínovina

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

MUD Jeans - Wikipedia

Všechno začalo v roce 2012, kdy Bert van Son založil MUD Jeans. S více než 30 lety zkušeností viděl všechno, co se v módním průmyslu děje. Byl svědkem toho, že život dělníků je nesmírně náročný a že nekonečné požadavky na materiál v důsledku explodující výroby ničí naši planetu. Chtěl dělat věci jinak.

A proč džíny? Džíny jsou jednou z nejvíce znečišťujících položek módního průmyslu. Výroba jednoho kusu džín stojí naší planetu 7000 litrů vody a znečištění škodlivými chemikáliemi. S ročním prodejem přes 200 000 milionů džín může být vliv recyklace džínů a používání organické bavlny obrovský.

Bert věří, že zábava, která doprovází módu je možná i bez ničení planety Země a jejích zdrojů. Společně se svým týmem přeměnil MUD Jeans na příkladnou cirkulární módní společnost, v roce 2013 představil průkopnický model "Lease a jeans" a důsledně zaváděl principy cirkulární ekonomiky do praxe. MUD Jeans je první značkou džínů na světě, která uplatňuje principy oběhového hospodářství a snižuje tak naší ekologickou stopu.

(Šťastní výrobci džínů, lepší džíny)

 A jak vlastně probíhá férová produkce MUD Jeans?

 • Farmáři pěstující bavlnu: Veškerá bavlna, která je u MUD Jeans smíchána s recyklovanou bavlnou, má certifikát GOTS. Prostřednictvím tohoto procesu certifikace značka ví, že bavlna pochází z Bombaje v Indii. I když nemá přímý kontakt s farmáři, kteří pěstují a sklízejí tuto bavlnu, prostřednictvím certifikace GOTS může každá firma věřit, že pracují ve zdravých a spravedlivých podmínkách.
 • Upcyklace materiálů: Továrna, ve které dochází k mechanické recyklaci a upcyklaci textilu pro MUD Jeans se nachází v malém městečku ve španělském Alicante. Tato továrna je vedena odborníky na textil, módu a udržitelnost. S jejich pomocí dochází k recyklaci starých vysbíraných džínů na vlákno, které lze proměnit v novou přízi.
 • Tkaní a barvení: Společnost Tejidos Royo se sídlem ve španělské Valencii pomáhá MUD Jeans vyrábět a následně barvit textilie, které neobsahují nebezpečné chemikálie a spotřebovávají méně vody a energie.
 • Šití a praní: Ve společnosti Yousstex International je tkanina džín šitá, praná a značkovaná. Díky jejich inovativní technologii jsou v MUD Jeans schopni vyrábět ty nejudržitelnější džíny na světě. Továrna se nachází v Touze, venkovské oblasti Tuniska.
 • Logistika: Po ušití džínů přichází na scénu přátelští roboti, kteří mají také velmi důležitou roli: chystání, balení a přeprava MUD Jeans.
 • Prodej a sběr starých džínů: Cesta džínů začíná i končí v samotném sídle společnosti MUD Jeans, kde si džíny můžete koupit, "pronajmout" a nebo vrátit ty staré, čím jim dáte ještě šanci k upcyklaci a pomůžete tak (nejen) MUD Jeans vytvářet méně odpadu a lepší svět.

 

A pokud jste se již nechali přesvědčit, že své MUD Jeans musíte mít, máme jich pro Vás připraveno několik - stačí si pouze vybrat! 

 

VYBERTE SI TY PRAVÉ

Při výběru padnoucího typu riflí a správné velikosti Vám pomůže TABULKA VELIKOSTÍ (ŽENY) a TABULKA VELIKOSTÍ (MUŽI). Je to průvodce vytvořen přímo značkou MUD JEANS.

Pokud si stále nejste jisti, tak si můžete nezávazně objednat obě velikosti, mezi kterými se rozhodujete.

Nebo nám napište a my vybrané rifle, pokud je máme na skladě, rádi přeměříme.